Συμμετοχή του κατόχου της Έδρας στο Θερινό Σχολείο που διοργανώνει το Jean Monnet Δίκτυο GovUnet με θέμα “European Union as an International Actor” στη Μυτιλήνη

Συμμετοχή του κατόχου και επιστημονικού υπευθύνου της Έδρας Jean Monnet του Παν/μιου Μακεδονίας, Καθηγητή Δημητρίου Σκιαδά, με αντικείμενο εισήγησης "Public Administration applied to Foreign Policy and Regulatory European Governance", στο Θερινό Σχολείο (Summer School) που διοργανώνει το Jean Monnet Δίκτυο GovUnet με θέμα "European Union as an International Actor" στη Μυτιλήνη (9-19.7.2018) με οικοδεσπότη το Παν/μιο Αιγαίου.
Ευχαριστώ πολύ τον καλό συνάδελφο και φίλο Panagiotis Grigoriou, Συντονιστή του Δικτύου, για την πρόσκληση και τη συμμετοχή μου στο Δίκτυο.

Κατεβάστε την εισήγηση του καθηγητή Δ. Σκιαδά: εδώ